%PM, %12 %655 %2017 %14:%Cze

Uniform Shooting 2017 zakończone

19024541 10209576573875590 1923322012 o

W sobotę 10 czerwca na strzelnicy CWZS Zawisza w Bydgoszczy odbyły się V Międzynarodowe Mistrzostwa Strzeleckie Służb Mundurowych Uniform Shooting 2017r. organizowane jak co roku przez Mundurowy Klub Motorowy Rzeczpospolitej Polskiej. W tegorocznej edycji zawodowów wzięło udział 20 drużyn reprezentujących zarówno służby mundurowe , jak i kluby sportowe, szkoły mundurowe, stowarzyszenia emeryckie i regiony Klubu MKMRP. 80 uczestników rywalizowało w dwóch konkurencjach:

Pistolet sportowy – odległość 25 m, stojąc z wolnej ręki lub oburącz

Karabinek sportowy – odległość 50 m leżąc.

Dodatkowo rozegrano również konkurencje rekreacyjne:

Pistolet sportowy dla VIP – odległość 25 m, stojąc z wolnej ręki lub oburącz

Pistolet sportowy dla VIP - Strzelanie do tarczy Prezydenta MKMRP.

Sprawnie przeprowadzone zawody przez zespół sędziowski pod kierownictwem Pana Grzegorza  Śledzińskiego zakonczyły się około godz. 16.30. 

Składamy serdeczne podziękowania klubowiczom Regionu Bydgoszcz za wiele włożonego wysilłku w profesjonalne przygotowanie zawodów. 

 Miejsca na podium przedstawiały się następująco:

 

Klasyfikacja indywidualna pistolet + karabin

1. SALEWSKI Robert KŻR LOK Nakło 1 99,7 91 190,7
2. KANT Stanisław KŻR LOK Nakło 1 102,1 84 186,1
3. BOJEWSKI Mariusz KŻR LOK Nakło 2 97,2 84 181,2
4. DERDZIŃSKI Mieczysław SEiRP  Słupsk 94,1 87 181,1
5. TOMASZEWSKI Jan KŻR LOK Nakło 2 90,4 88 178,4
6. DOBIES Paweł RDLP Toruń 89,6 86 175,6
7. KOŁOTA Zbigniew KBS Solec Kujawski 89,5 86 175,5
8. TOMASZEWSKI Damian KŻR LOK Nakło 1 91,3 82 173,3
9. POŁEĆ Andrzej SEiRP  Słupsk 82,0 91 173,0
10. BOJEWSKI Sławomir

 

Klasyfikacja drużynowa pistolet + karabin

1. SALEWSKI Robert KŻR LOK Nakło 1 99,7 91 550,1
KANT Stanisław KŻR LOK Nakło 1 102,1 84
TOMASZEWSKI Damian KŻR LOK Nakło 1 91,3 82
2. BOJEWSKI Mariusz KŻR LOK Nakło 2 97,2 84 531,2
TOMASZEWSKI Jan KŻR LOK Nakło 2 90,4 88
BOJEWSKI Sławomir KŻR LOK Nakło 2 95,6 76
3. DERDZIŃSKI Mieczysław SEiRP  Słupsk 94,1 87 520,9
POŁEĆ Andrzej SEiRP  Słupsk 82,0 91
KNYCHAŁA Waldemar SEiRP  Słupsk 85,8 81
4. KOŁOTA Zbigniew KBS Solec Kujawski 89,5 86 483,0
FAŁEK Robert KBS Solec Kujawski 97,3 73
GRONOWSKI Jarosław KBS Solec Kujawski 91,2 46
5. DOBIES Paweł RDLP Toruń 89,6 86 477,5
PILKIEWICZ Jerzy RDLP Toruń 94,4 63
ADAMCZYK Łukasz RDLP Toruń 77,5 67
6. CYL Rafał WITD Bydgoszcz 82,8 66 442,0
STĘPIEŃ Piotr WITD Bydgoszcz 90,8 57
MORAWSKI Radosław WITD Bydgoszcz 78,4 67
7. BORYSIEWICZ Monika MKMRP Ciechocinek 87,5 71 440,9
DĄBROWSKI Jędrzej MKMRP Ciechocinek 81,4 65
KAŹMIERCZAK Julia MKMRP Ciechocinek 74,0 62
8. SYROCKI Maciej KMP Toruń 88,4 82 439,3
BORKOWSKI Paweł KMP Toruń 86,0 72
ZGLIŃSKI Marek KMP Toruń 68,9 42
9. KRZEMIŃSKI Maciej BZDZ 1 83,6 67 390,4
WRÓBLEWSKI Kacper BZDZ 1 81,8 52
ARNDT Jakub BZDZ 1 94,0 12
10. MÓWIŃSKI Tomasz WRD Toruń 90,7 71 388,1
ZATARSKI Kamil WRD Toruń 65,2 63
ANDRUSZKIEWICZ Aleksandra WRD Toruń 67,2 31

 

Klasyfikacja indywidualna Vip - pistolet

 

1.WESOŁOWSKI Bartłomiej KBS Solec Kujawski 

2.WALASEK WładysławMKMRP Brodnica

3. BRZESKI Wiesław BZDZ 

4.GŁUSZCZYK Elwira BZDZ

5.KLEMENS Bronisław SEiRP Bydgoszcz Śródmieście 

6.PAWŁOWSKI Przemysław KMP Toruń 

7.PRZYSIECKI Jakub MKMRP Żnin 

9.MARJAŃSKI Ryszard MKMRP Grudziądz 

 10.PIWOWAR Mieczysław MKMRP Inowrocław

11.MAKLES FranciszekSEiRP  Słupsk 

12.SENDECKA Małgorzata MKMRP Ciechocinek 

13.KOROTYCH Oleksij MKMRP Toruń 

 

Klasyfikacja indywidualna - najlepsza zawodniczka

 

1.BORYSIEWICZ Monika MKMRP Ciechocinek 

2.WALCZAK Martyna MKMRP Żnin

3.KAŹMIERCZAK Julia MKMRP Ciechocinek

4.POLEWKA Bożena MKMRP Grudziądz

5.BARTCZAK Małgorzata BZDZ 

6.SZCZEPANIAK Oksana MKMRP Toruń

7.PIWOWAR Sara MKMRP Inowrocław

8.ANDRUSZKIEWICZ Aleksandra WRD Toruń

9.SPERKOWSKA Sara BZDZ

10.OLSZEWSKA Małgorzata BZDZ 

 

 

 

Last modified on %PM, %12 %740 %2017 %16:%Cze