%AM, %14 %307 %2018 %06:%Cze

Uniform Shooting zakończone

W dniu 9 czerwca 2018 roku na terenie strzelnicy CWZS Zawisza w Bydgoszczy odbyły się VI Międzynarodowe Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Uniform Shooting 2018 pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckigo oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego. 

batch IMG 5914

W zawodach uczestniczyło 13 drużyn reprezentujących kluby MKMRP z terenu naszego kraju, KŻR LOK z Nakła, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych, Bractwo Kurkowe z Solca Kujwskiego, Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego oraz Komendę Miejską Policji w Toruniu.

Zawodnicy konkurowali w następujących kategoriach:

- karabinek sportowy na 50 m

- pistolet sportowy na 25 m 

- pistolet sportowy na 25 m dla VIP

- strzelanie do tarczy Prezydenta ZG MKMRP

 

Klasyfikacja przedstawia się następująco:

Klasyfikacja indywidualna: pistolet + karabin

 

L.p. Nazwisko i imię Drużyna Ksp Psp Wynik              
1. TOMASZEWSKI Jan KŻR LOK Nakło 2 95,4 89 184,4              
2. SALEWSKI Robert KŻR LOK Nakło 1 89,7 92 181,7              
3. STEMPNIEWICZ Jarosław SEiRP Bydgoszcz Śródmieście 90,5 89 179,5              
4. KOŁOTA Zbigniew KBS Solec Kujawski 89,6 85 174,6              
5. FAŁEK Robert KBS Solec Kujawski 94,5 80 174,5              
6. CICHOCKI Maciej MKMRP Włocławek 96,3 76 172,3              
7. LEWANDOWSKI Grzegorz MKMRP Włocławek 90,8 80 170,8              
8. BOJEWSKI Sławomir KŻR LOK Nakło 1 91,9 76 167,9              
9. MAGDZIARZ Leszek KŻR LOK Nakło 2 89,8 76 165,8              
10. BOJEWSKI Mariusz KŻR LOK Nakło 1 88,1 77 165,1              
11. WRZESIEŃ Tomasz KMP Toruń 83,3 80 163,3              
12. SIERAKOWSKI Piotr KMP Toruń 89,2 74 163,2              
13. KOTEWICZ Piotr MKMRP Brodnica 84,1 69 153,1              
14. PISAREK Mariusz MKMRP Bydgoszcz 89,1 64 153,1              
15. WALCZAK Mariusz MKMRP Koło 74,9 70 144,9              
16. KANT Stanisław KŻR LOK Nakło 2 73,7 71 144,7              
17. KOWALCZYK Łukasz MKMRP Grudziądz II 83,7 57 140,7              
18. RÓŻYCKI Zenon MKMRP Grudziądz I 74,2 66 140,2              
19. LEWANDOWSKI Radosław BZDZ 91,4 46 137,4              
20. GRONOWSKI Jarosław KBS Solec Kujawski 75,1 61 136,1              
21. MIROŃCZUK Rafał SEiRP Bydgoszcz Śródmieście 72,7 63 135,7              
22. POLEWKA Wiesław MKMRP Grudziądz I 65,9 68 133,9              
23. SPODNIEWSKI Marcin MKMRP Grudziądz II 74,2 58 132,2              
24. POLEWKA Bożena MKMRP Grudziądz I 69,0 63 132,0              
25. LISEWSKI Patryk MKMRP Grudziądz II 86,1 38 124,1              
26. PAŃKA Teodor MKMRP Koło 74,6 49 123,6              
27. GRACZYK Stanisław MKMRP Koło 80,5 41 121,5              
28. MIĘTKIEWICZ Krzysztof MKMRP Brodnica 51,4 69 120,4              
29. STACHECKI Jacek MKMRP Bydgoszcz 79,7 40 119,7              
30. KLUZA Wiktoria BZDZ 91,5 28 119,5              
31. TUPKO Czesław SEiRP Bydgoszcz Śródmieście 62,0 53 115,0              
32. ĆWIK Tadeusz MKMRP Ciechocinek 60,8 54 114,8              
33. WRZESIEŃ Krzysztof KMP Toruń 78,2 33 111,2              
34. BORYSIEWICZ Monika MKMRP Ciechocinek 73,1 37 110,1              
35. FIJOŁEK Jerzy MKMRP Brodnica 48,9 47 95,9              
36. LEWANDOWSKI Jan MKMRP Bydgoszcz 65,2 28 93,2              
37. KACZMAREK Wiktoria BZDZ 77,9 14 91,9              
38. OSTATEK Maciej MKMRP Włocławek 75,0 14 89,0              
39.
TROJANOWSKA-JAKUSZCZONEK Grażyna
MKMRP Ciechocinek 63,0 12 75,0  

 

Klasyfikacja drużynowa: pistolet + karabin

 

L.p.
Zespół
Nazwisko i imię Drużyna Ksp Psp Wynik              
1.   SALEWSKI Robert KŻR LOK Nakło 1 89,7 92 514,7              
BOJEWSKI Sławomir 91,9 76            
BOJEWSKI Mariusz 88,1 77            
2.   TOMASZEWSKI Jan KŻR LOK Nakło 2 95,4 89 494,9              
MAGDZIARZ Leszek 89,8 76            
KANT Stanisław 73,7 71            
3.   KOŁOTA Zbigniew KBS Solec Kujawski 89,6 85 485,2              
FAŁEK Robert 94,5 80            
GRONOWSKI Jarosław 75,1 61            
4.   WRZESIEŃ Tomasz KMP Toruń 83,3 80 437,7              
SIERAKOWSKI Piotr 89,2 74            
WRZESIEŃ Krzysztof 78,2 33            
5.   CICHOCKI Maciej MKMRP Włocławek 96,3 76 432,1              
LEWANDOWSKI Grzegorz 90,8 80            
OSTATEK Maciej 75,0 14            
6.   STEMPNIEWICZ Jarosław SEiRP Bydgoszcz Śródmieście 90,5 89 430,2              
MIROŃCZUK Rafał 72,7 63            
TUPKO Czesław 62,0 53            
7.   RÓŻYCKI Zenon MKMRP Grudziądz I 74,2 66 406,1              
POLEWKA Wiesław 65,9 68            
POLEWKA Bożena 69,0 63            
8.   KOWALCZYK Łukasz MKMRP Grudziądz II 83,7 57 397,0              
SPODNIEWSKI Marcin 74,2 58            
LISEWSKI Patryk 86,1 38            
9.   WALCZAK Mariusz MKMRP Koło 74,9 70 390,0              
PAŃKA Teodor 74,6 49            
GRACZYK Stanisław 80,5 41            
10.   KOTEWICZ Piotr MKMRP Brodnica 84,1 69 369,4              
MIĘTKIEWICZ Krzysztof 51,4 69            
FIJOŁEK Jerzy 48,9 47            
11.   PISAREK Mariusz MKMRP Bydgoszcz 89,1 64 366,0              
STACHECKI Jacek 79,7 40            
LEWANDOWSKI Jan 65,2 28            
12.   LEWANDOWSKI Radosław BZDZ 91,4 46 348,8              
KLUZA Wiktoria 91,5 28            
KACZMAREK Wiktoria 77,9 14            
13.   ĆWIK Tadeusz MKMRP Ciechocinek 60,8 54 299,9              
BORYSIEWICZ Monika 73,1 37            
TROJANOWSKA-JAKUSZCZONEK Grażyna
63,0 12

Kategoria Najlepszy Policjant: pistolet + karabin

 

L.p. Nazwisko i imię Drużyna Ksp Psp Wynik              
1. WRZESIEŃ Tomasz KMP Toruń 83,3 80 163,3              
2. SIERAKOWSKI Piotr KMP Toruń 89,2 74 163,2              
3. WRZESIEŃ Krzysztof KMP Toruń 78,2 33 111,2

 

Kategoria Najlepszy emeryt: pistolet + karabin

 

L.p. Nazwisko i imię Klub Ksp Psp Wynik            
1. STEMPNIEWICZ Jarosław SEiRP Bydgoszcz Śródmieście 90,5 89 179,5  
2. MIROŃCZUK Rafał SEiRP Bydgoszcz Śródmieście 72,7 63 135,7  
3. TUPKO Czesław SEiRP Bydgoszcz Śródmieście 62,0 53 115,0  

 

Kategoria Najlepsza zawodniczka: pistolet + karabin

 

L.p. Nazwisko i imię Drużyna Ksp Psp Wynik            
1. POLEWKA Bożena MKMRP Grudziądz I 69,0 63 132,0  
2. KLUZA Wiktoria BZDZ 91,5 28 119,5  
3. BORYSIEWICZ Monika MKMRP Ciechocinek 73,1 37 110,1  
4. KACZMAREK Wiktoria BZDZ 77,9 14 91,9  
5.
TROJANOWSKA-JAKUSZCZONEK Grażyna
MKMRP Ciechocinek 63,0 12 75,0  

 

Kategoria Najlepszy zawodnik BZDZ: pistolet + karabin

 

L.p. Nazwisko i imię Klub Ksp Psp Wynik            
1. LEWANDOWSKI Radosław BZDZ 91,4 46 137,4  
2. KLUZA Wiktoria BZDZ 91,5 28 119,5  
3. KACZMAREK Wiktoria BZDZ 77,9 14 91,9

 

Kategoria VIP: pistolet + karabin

 

L.p. Nazwisko i imię Drużyna Wynik                
1. WESOŁOWSKI Bartłomiej KBS Solec Kujawski 75        
2. KLEMENS Bronisław SEiRP Bydgoszcz Śródmieście 62        
3. ROZPĘDOWSKI Łukasz BZDZ 43        
4. STACHECKA Joanna MKMRP Bydgoszcz 26  

 

 

Last modified on %AM, %14 %342 %2018 %07:%Cze