%PM, %23 %683 %2018 %15:%Lip

Uniform Motor Rally 2018

       

POL wojewodztwo kujawsko pomorskie COA.svg

MIĘDZYNARODOWE   MOTOROWE   MISTRZOSTWA  SŁUŻB   MUNDUROWYCH      P  Z 

"UNIFORM-MOTOR-RALLY"   

TORUŃ  15.09.2018

PATRONAT HONOROWY: MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO - PIOTR CAŁBECKI

                                                                                                                                                                                             

   PARTNER GŁÓWNY

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

 

PARTNER

word

 

Międzynarodowe  Motorowe Mistrzostwa Służb Mundurowych Polskiego Związku Motorowego "UNIFORM-MOTOR-RALLY 2018 " są imprezą samochodową, w której startować mogą czynni i emerytowani funkcjonariusze służb mundurowych, członkowie klubów zrzeszonych w PZM z aktualnymi opłaconymi składkami, członkowie Mundurowego Klubu Motorowego Rzeczypospolitej Polskiej, członkowie Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP oraz członkowie europejskich klubów motorowych IPMC (International Police Motor Corporation) i IPA (International Police Association).

Celem organizowania MMPSM jest podnoszenie umiejętności techniki jazdy, integrowanie służb mundurowych, podnoszenie i propagowanie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wyłonienie najlepszych uczestników w klasyfikacji generalnej zespołowej i indywidualnej oraz w kategorii indywidualnej kobiet i osobno mężczyzn.

Impreza musi spełniać warunki  regulaminu  mistrzostw i być zatwierdzona przez Okręgową Komisję Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Ochrony Środowiska.

Każdy Region MKMRP, Grupa Wojewódzka IPA, klub zagraniczny IPMC i IPA oraz każda struktura wojewódzka służby lub stowarzyszenia może być reprezentowana przez 1 drużynę składającą się z 2-3 zawodników (do wyniku zespołu zalicza się rezultaty dwóch najlepszych zawodników danego zespołu). Zgłoszenie innej liczby zespołów wymaga uzgodnienia z organizatorem. Każdy uczestnik Mistrzostw zobowiązany jest wpłacić wpisowe w kwocie 60 zł na konto Mundurowego Klubu Motorowego RP 94 1020 5011 0000 9102 0300 2938 lub w dniu imprezy w biurze zawodów. Funkcjonariusze służb mundurowych występujący w umundurowaniu służbowym nie ponoszą opłat. Zawody odbywać się będą w dniu 15 września 2018 r. na torze kartingowym zlokalizowanym przy stadionie żużlowym Motoarena w Toruniu oraz na parkingu tego stadionu. Biuro zawodów, czynne od godz. 7.00, zlokalizowane będzie w obiekcie Motoareny.

Uczestnikom pragnącym skorzystać z noclegów organizator proponuje miejsca w jednym z Uniform House w Toruniu (miejsce, warunki i koszt pobytu w terminie późniejszym - na stronie internetowej MKMRP).

Zgłoszenie uczestników wraz z rezerwacją noclegów w terminie do 08.09.2018 r. drogą elektroniczną na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo drogą pocztową na adres Zarząd Główny MKMRP ul. Jodłowa 21 D, 87-100 Toruń.

Kontakt do organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 691 48 68 46. Możliwe będą zgłoszenia w dniu zawodów.

Organizatorzy przewidują następujące konkurencje:

 1. Próba sprawnościowa SL - 1, slalom
 2. Próba sprawnościowa SL - 2, slalom
 3. Próba sprawnościowa Sh - 1, start, hamowanie
 4. Próba sprawnościowa Sh - 2, start, hamowanie
 5. Próba sprawnościowa test stewarda - zręcznościowa
 6. Próba na gokarcie
 7. Próba na gokarcie

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany konkurencji z powiadomieniem uczestników co najmniej 2 tygodnie przed terminem imprezy.

Uroczyste otwarcie zawodów o godz. 8.30. a zakończenie zawodów i wręczenie pucharów przewiduje się na godz. 15.00. w dniu 15.09.2018 r.

Godzina zakończenia może być zmieniona w zależności od ilości uczestników zawodów.

Organizatorem Międzynarodowych Motorowych Mistrzostw Służb Mundurowych jest Zarząd Główny Mundurowego Klubu Motorowego RP.

Współorganizatorzy:

 • Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego i OZDG w Bydgoszczy
 • MOSiR Toruń
 • Wydawnictwo Adam Marszałek
 • Kujawski Truck Center
 • Partner Renault – Pasikowski
 • Awix Oil w Toruniu
 • Automobilklub Toruński
 • WORD Bydgoszcz

Komitet Organizacyjny

 1. Przewodniczący – Józef Szydliński - Sekretarz Generalny MKMRP
 2. Dyrektor zawodów – Zbigniew Ligocki
 3. Dyrektor ds. organizacyjnych – Mirosław Grochocki

oraz

    • Tomasz Bałuk
    • Jacek Połomka
    • Janusz Dagow
    • Władysław Mieszkalski
    • Jan Ząbik
    • Marian Filipiak
    • Jacek Beszczyński
    • Paweł Borkowski
    • Krzysztof Jabłoński

Opracował: Józef Szydliński

Plików:
Data 2018-08-09
Wielkość pliku 249.5 KB
Download 117
.   
Data 2018-08-09
Wielkość pliku 52.8 KB
Download 81
.  
Data 2018-08-09
Wielkość pliku 56.86 KB
Download 93

 

Last modified on %PM, %31 %838 %2018 %19:%Sie