%PM, %19 %925 %2013 %21:%Cze

XIV spotkanie integracyjne SEiRP

  16 czerwca 2013r. w Forcie IV Twierdzy Toruń odbyło się coroczne spotkanie emerytów
  i rencistów policyjnych oraz członków ich rodzin z terenu naszego województwa. Było to już czternaste takie spotkanie zorganizowane przez Zarząd Koła SEiRP w Toruniu na czele z Prezesem Ryszardem Zaioncem.

  Imprezę objął honorowym patronatem Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Piotr Całbecki.

  W spotkaniu uczestniczyło 110 osób, w tym torunianie, liczna grupa z Koła Bydgoszcz-Szwederowo i po kilku przedstawicieli z kół w Brodnicy, Chełmnie i Włocławku. Spośród zaproszonych gości przybyli: Prezydent Mundurowego Klubu Motorowego RP Andrzej Woźniak , Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu mł. insp. Stanisław Milarski, Prezes Zarządu Wojewódzkiego naszego Stowarzyszenia Roman Skrzeszewski i prezesi w/w czterech kół SEiRP.

  Świetna zabawa trwała ponad sześć godzin. Bawiono się i tańczono przy akompaniamencie zespołu wokalno-muzycznego. Przeprowadzono cztery konkursy, w których zwyciężyli:

  - gra w boulle: Krystyna Sieradzka, Jerzy Piotrowski, Marian Niewiadomski
  - rzut podkową: Ryszard Stangrecki, Sławomir Berner, Władysław Maciaszek;
  - strzelanie z łuku: Sławomir Berner, Jerzy Piotrowski, Jan Dzięgielewski;
  - strzelanie z karabinka: Stanisław Wiórkowi, Józef Piasecki, Andrzej Ostrowski.Laureatów uhonorowano dyplomami i atrakcyjnymi nagrodami.

  Ponadto odbył się konkurs karaoke, którego zwycięzców nagrodzono słodyczami.
  Była grochówka, potrawy z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem, owoce, słodycze, kawa i herbata.

  Podziękowania należą się wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i zabawę oraz właścicielowi obiektu Panu Jerzemu Okońskiemu i Pani Emilii Czerwińskiej, a także personelowi za gościnność i sprawną obsługę.  tekst: - Janusz Dagow
  foto: - Jerzy Piotrowski i Bogumiła Woźniak

  Last modified on %PM, %19 %929 %2013 %21:%Cze